Rreth Biznesit ROYAL AESTHETICS TIRANE Adresa Rruga Tish Daija, kompleksi Kika 2, mbi Conad, kati i 2-të - Komuna e Parisit Qyteti Tiranë Telefon +355 69 782 0995 - royalaestheticstirane.com
WhatsApp Chat!
Mire se vini ne ROYAL AESTHETICS TIRANE

☎ +355 69 782 0995


[email protected]
Mirësevini!
ROYAL AESTHETICS TIRANE
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  ROYAL AESTHETICS TIRANE

Reth Biznesit ROYAL AESTHETICS TIRANE

Qendra Royal ka një ekseriencë 20 vjçare në fushën e parukerisë dhe afërsisht 10 vite eksperiencë në fushën e estetikës.
 • Hapat e para i ka nisur në qytetin e Vlorës ku u rritëm profesionalish! 
 • Stafi është trajnuar për make-up profesinal në Amsterdam.
 • Trajnimet për estetikë i ka kryer ne Itali & Turqi ku ka çertifikatat përkatëse për çdo shërbim.
 • Trajnuar nga lider në fushën e estetikës si APG tecnologia për përdorimin e aparaturave Dibi Milano si dhe nga GMV medical innovation.  
Slogani jonë: Rigjallëroni bukurinë tuaj - Revive your beauty
Vizioni jonë është të jemi lider në fushën e bukurisë dhe estetikës.

Shërbimet kryesore që ne ofrojmë:
 • Epilim me Epildream one diode laser (depilim definitiv )
 • Plexr pro (për problematika të ndryshme të lëkurës)
 • Philaser removal tattoo & Carbon peeling (heqjen e tatuazheve dhe trajtime të ndryshme të kurës)
 • Trajtim me Dermapen (lekura ka benefite të mira nga ky trajtim si, zvogëlimi i poreve, eleminimin e rrudhave fine, etj)
 • Trajtime fytyre
 • Fisiontron & termokopert - trajtime trupi anticelulit & rimodelim 
 • Estetika e thonjve (Pedikyr & manikyr)
 • Parukeri (prerje, krehej, lyerje floku, stilime floku)
 • Make-up professionale 
Adresa: Rruga Tish Daija kompleksi Kika 2 - Komuna e Parisit - Tiranë
Shperndaje me miqt e tu...