Oferta Epilim me Epildream one diode laser (depilim definitiv) nga ROYAL AESTHETICS TIRANE - RAT01 nga Biznesi ROYAL AESTHETICS TIRANE - ROYAL AESTHETICS TIRANE
Epilim me Epildream one diode laser (depilim definitiv) nga ROYAL AESTHETICS TIRANE - RAT01
WhatsApp Chat!
Mire se vini ne ROYAL AESTHETICS TIRANE

☎ +355 69 782 0995


[email protected]
Mirësevini!
ROYAL AESTHETICS TIRANE
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  ROYAL AESTHETICS TIRANE

Epilim me Epildream one diode laser (depilim definitiv) nga ROYAL AESTHETICS TIRANE - RAT01

Publike para 107 diteve - Me date 27/03/2023 Ora 6:20:00 PM

Depilim me lazer, depilim definitiv, depilim pa dhimbje, epilim progresiv me lazer, Heqja e qimeve ne pjesen intime, depilim me laser ne tirane, Klinika moderne per Depilim me Lazer
Për pyetje ose për të rezervuar kontaktoni në Whatsapp:
A ndiheni e bezdisur nga depilimet tradicionale që ju marrin shumë kohë dhe nuk arrini rezultatet minimale? 
 • A do të dëshironi një depilim definitiv i cili nuk do të ju ofronte dhimbje, një depilim cilësor pa efekte anësore në shëndetin tuaj ?
 • ROYAL AESTHETICS TIRANE, një klinikë e specializuara, tashmë sjell për të gjithë klientet e saj aparaturën lazer e cila mban vulën shkencore përsa i përket efektivitetit në depilimin përfundimtar me lazer.
Esht koha per lazer epildream one diodelazer nese keni enderruar nje lekure si te bebeve. 
 • Tani me teknologjin e fundit te epilimit progresiv me lazer te gjenerates se fundit. 
 • ✔️I Shpejte 
 • 10 here me i shpejte se cdo Lazer dhe IPL tjeter (15 minuta i gjith trupi)
 • ✔️Efikas.
 • Rezultate te certifikuar ne kohe te shkurter pa shkaktur dhimbje apo djegie. 
 • ✔️ Besueshmeria.
 • Aplikohet ne cdo lloj fototipi dhe ne lekure qe ekspozohet ne diell dhe solar te vazhdueshme.
 • Aplikohet 12 muajt e vitit.
 • ✔️Teknologjia.
 • Lazer i gjenerates se fundit projektuar ne Itali dhe dioda me teknoligji Gjermane. 
Shënim:
Bëni rezervimin tuaj që të mos prisni në radhë.

Adresa: Rruga Tish Daija, kompleksi Kika 2, mbi Conad, kati i 2-të - Komuna e Parisit - Tiranë / V03
 
FORMULARI I PLOTESIMIT PER POROSIN
Emri i Biznesit qe jep oferten : ROYAL AESTHETICS TIRANE
Posta qe kryen Transportin : ROYAL AESTHETICS TIRANE
Cmimi : I diskutueshem!

*    Ploteso te dhenat e meposhtme per te bere porosine...

Emri i produktit :

Epilim me Epildream one diode laser (depilim definitiv) nga ROYAL AESTHETICS TIRANE - RAT01

Sasia që doni të porositni :
Emri Mbiemri i Porositesit :
Numer Telefoni (Mobil ) :
Adresa ku dorëzohet porosia :
Pyetje & detaje rreth porosisë :
Data 27/03/2023 Ora 6:20:00 PM

* Do t'ju telefonojme per konfirmimin e porosise.

   
VLERA E CMIMIT PERCAKTOHET ME MAREVESHJE!

Kjo oferte eshte klikuar nga 524 Vizitor

 
 
Shperndaje me miqt e tu...